Star Atlas (ATLAS) nedir?

Star Atlas (ATLAS), oyun metaverse’ünde yer alan çok oyunculu çevrimiçi bir oyundur. Oyunun yerel token’ının adı ve sembolü ATLAS’tır.

1.Ne zaman ve kim tarafından kuruldu?

Star Atlas, Michael Wagner, Pablo Quiroga ve Deb Lucas tarafından kuruldu. Ocak 2021’de duyurusu yapılan projenin token’ı Ağustos 2021’de piyasaya sürüldü.

2.ATLAS’ın altyapısı

ATLAS, Solana blokzinciri üzerinde geliştirilen token, merkeziyetsiz ve merkeziyeti olan iki borsa tarafından destekleniyor.

3.Kullanıcılarına ne vadediyor?

Star Atlas, birden çok parametreyi aynı anda kullanıcısına sunan bir oyun. Hem yerel token’ı gerçek para birimiyle değiştirilebiliyor hem yüksek görüntü kalitesinde oyun oynanabiliyor hem de çeşitli stratejiler, ittifaklar, savaş ve bahis ile token kazanma imkânı bulunuyor. Başka hiçbir oyunda bu kadar özellik bir araya gelmediğinden dolayı Star Atlas farklı konumlanıyor.

4.ATLAS madenciliği yapılıyor mu?

ATLAS, madenciliği yapılan bir token’dır. Ayrıca, oyun içinde de farklı yöntemlerle token kazanılmaktadır.

5.En düşük fiyat ile en yüksek fiyat ve toplam arz

ATLAS bu zamana kadarki en düşük fiyatını 0.061 dolar ile 2 Eylül 2021 tarihinde, en yüksek fiyatını 0.2773 dolar ile 4 Eylül 2021’de gördü. Dolaşan arzı 2.160.000.000 ATLAS olan token’ın toplam arzı 36.000.000.000 ATLAS’tır.

6.Paribu’da ATLAS işlemleri nasıl yapılıyor?

Bağlantı üzerinden ATLAS işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Paribu

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN