Sponsorluk Talebi

Hızla yenilenen dünyada dönüşümün güvenilir ve öncü bir parçası olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyor; kolektif verimlilik ve sürdürülebilir başarı hedefleriyle projelerimizi şekillendiriyoruz. Bir teknoloji şirketi olarak, kullanıcılarımıza her koşulda kolay ve güvenilir olanı sunmanın yanı sıra, hayatın farklı alanlarına dokunan projelere destek olarak da varlığımızı sürdürüyoruz. Belirlediğimiz değerlendirme kriterleriyle uyum içinde olan proje ve oluşumlara sponsorluk desteği vererek onların yanında yer alıyoruz.  

Neden destek oluyoruz?

Yarının dünyasını bugünden inşa etmenin yolu sadece teknolojiyi değil; kültür sanat, spor, eğitim ve çevre alanlarını da sahiplenmekten geçiyor. Biz, bu hedefle topluma değer katmayı ve fayda üretmeyi görevlerimiz arasında görüyoruz. Geleceği beklemiyor, onu inşa edenlerden olmayı seçiyoruz.  

Nasıl değerlendiriyoruz?

  • İnsanlığa ve gezegenimize fayda sağlamayı hedefleyen
  • Sürdürülebilir ve kapsayıcı bir bakış açısına sahip
  • Kültür sanat alanında faaliyet gösteren
  • Bilinirliğinin artmasıyla topluma ve gençlere fayda sağlayacak kolektif ya da bireysel spor dallarını kapsayan
  • Blokzincir, oyun, Metaverse, NFT, Web3 gibi kategorilerde inovasyon temelli, fark yaratacak projeler üreten

Tüm etkinlik, kurum ve oluşumların sponsorluk başvurularını, marka hedeflerimiz doğrultusunda inceleyerek değerlendirmeye alıyoruz.  

Nasıl başvurabilirim?

Sponsorluk taleplerinizi değerlendirebilmemiz için aşağıdaki sponsorluk formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.  Bu form dışında e-posta ile iletilen sponsorluk başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 Sponsorluk Formu

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN