Sponsorluk Talebi

Hızla yenilenen dünyada dönüşümün güvenilir ve öncü bir parçası olmak adına çalışmalarımızı sürdürüyor; kolektif verimlilik ve sürdürülebilir başarı hedefleriyle projelerimizi şekillendiriyoruz.

Bir teknoloji şirketi olarak, kullanıcılarımıza her koşulda kolay ve güvenilir olanı sunmanın yanı sıra, hayatın farklı alanlarına dokunan projelere destek olarak da varlığımızı sürdürüyoruz. Belirlediğimiz değerlendirme kriterleriyle uyum içinde olan proje ve oluşumlara sponsorluk desteği vererek onların yanında yer alıyoruz.

Neden destek oluyoruz?

Yarının dünyasını bugünden inşa etmenin yolu sadece teknolojiyi değil; çevre, sanat, spor, kültür ve eğitim alanlarını da sahiplenmekten geçiyor. Biz, bu hedefle topluma değer katmayı ve fayda üretmeyi görevlerimiz arasında görüyoruz. Geleceği beklemiyor, onu inşa edenlerden olmayı seçiyoruz.

Kültür Sanat

Kültür sanattaki gelişimin, topluma değer katma ve fayda üretme hedeflerinin önemli bir parçası olduğu bilinciyle kurulduğumuz günden bu yana bir çok projeyi hayata geçirerek sektörü desteklemeye devam ediyoruz. Kültür sanat alanında 20’ye yakın partnerle iş birliği yaparak toplumun sanata erişimi kolaylaştırmayı amaç ediniyor ve bu alanda faaliyet gösteren bağımsız organizaysonlar ve sanat kurumlarının yaygınlaşmasına ve faaliyetlerini sürdürebilmelerine katkı sağlıyoruz.

Kültür sanat alanındaki yaklaşımımızın bir yansıması olarak, 2023’te Paribu değerlerinden beslenen, çağdaş sanat üretimini desteklemeyi hedefleyen çağdaş sanat eserlerinden oluşan bir koleksiyon olan Paribu Art Memory doğdu. 

Teknoloji

Teknoloji alanında Paribu Hub ile Web3 ekosistemini geliştirmeyi ve yarının dünyasının temelini oluşturacağını inandığımız merkeziyetsiz teknolojilerin Türkiye’deki varlığını büyütmeyi amaçlıyoruz. Desteklediğimiz etkinlikliker, topluluk buluşmalarımız ve eğitim programlarımızla yarattığımız etkiyi her geçen gün daha da büyütüyoruz.

Paribu Ventures ile girişimlere yaptığımız erken dönem yatırımlarıyla uzun vadeli yatırımlar yapmayı, birlikte büyümeyi hedefliyoruz.

P-Games ile birlikte de oyun ekosisteminin her kademesindeki üreticilerin ve oyun yaratmanın arkasında olup bitenleri merak edenlerin yanında olmayı amaçlıyoruz. Desteklediğimiz etkinlikler ve organizasyonlar sayesinde Türkiye’de oyun geliştiricilerinin gelişimine katkı sağlıyoruz.

Spor

Paribu, Türkiye’nin spor ülkesi olma potansiyeline inancıyla, 2021’de Team Paribu’yu kurdu. Global arenada Türkiye’yi başarıyla temsil eden milli sporcuları bu takımda bir araya getirdi. Paribu olarak, Team Paribu sporcularını bireysel olarak destekliyor; bu sporcuların branşlarına dair toplumsal farkındalığın oluşması için çalışıyoruz. Proje kapsamında destek verdiğimiz projelerde de aynı odağı korumayı hedefliyoruz.

Paribu Reads

Paribu, teknoloji ve inovasyonla hızla değişen bir dünyada, kendi teknolojisini üreten ve bunu toplumun faydasına sunan bir teknoloji şirketi. Başlangıçta odak noktaları blokzincir, Web3 ve merkeziyetsiz finans olsa da, bugün hayatımızda yer alan tüm teknolojik ve finansal kavramların, ürünlerin “ne olduğunu” geniş kitlelere aktarmak Paribu’nun öncelikleri arasında yer alıyor. Kitaplar söz konusu olduğunda finansal teknoloji alanında verdiğimiz toplumsal desteği ilerleyen dönemlerde girişimcilik, sosyal sorumluluk, spor, kültür sanat gibi sahiplendiğimiz diğer alanlara da taşımayı amaçlıyoruz.

Nasıl değerlendiriyoruz?

  • İnsanlığa ve gezegenimize fayda sağlamayı hedefleyen
  • Sürdürülebilir ve kapsayıcı bir bakış açısına sahip
  • Kültür sanat alanında faaliyet gösteren
  • Bilinirliği daha az olan kolektif ya da bireysel spor dallarını icra eden
  • Teknolojik altyapılı projeler üreten
  • Marka hedeflerimizle uyuşan
  • Öncelik alanlarımızı kapsayan
  • Etkisi ölçülebilen
  • Yenlikçi, yaratıcı bir fikri olan

Nasıl başvurabilirim?

Sponsorluk taleplerinizi değerlendirebilmemiz için aşağıdaki sponsorluk formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.  Bu form dışında e-posta ile iletilen sponsorluk başvuruları dikkate alınmayacaktır.

 Sponsorluk Formu

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN