Paribu ana sponsorluğundaki Parallel Universe Exhibition by Ouchhh 15 Eylül’e kadar ziyaret edilebilecek

Türkiye’nin en yüksek hacimli kripto para işlem platformu Paribu, kültür sanat alanında yürüttüğü faaliyetlerine bir yenisini daha ekledi. Paribu ana sponsorluğundaki Parallel Universe Exhibition by Ouchhh, DasDas’ta sanatseverlerle buluşuyor.

Bugüne dek 50 ülkede 10 milyondan fazla sanatsevere ulaşan Ouchhh Studio’nun Zenger küratörlüğünde hazırlanan Parallel Universe sergisi, Paribu’nun ana sponsorluğuyla açıldı.

Kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunan, aynı zamanda kültür sanat alanına katkı sağlamayı sürdüren Paribu’nun desteğiyle hayata geçirilen sergide ödüllü Ouchhh Studio’nun yapay zekâ ve sanatı birleştiren eserleri sanatseverlerle buluşuyor.

DasDas’ın şimdiye kadar gerçekleştirdiği etkinlikler arasında bir ilk olan sergi, Ouchhh Studio’nun dünyanın en ünlü müzelerinde sergilediği eserlerden ve DasDas’a özel ürettiği yapay zekâ/veri eserlerinden oluşuyor. Ouchhh, Zenger ve DasDas iş birliğiyle, Paribu ana sponsorluğunda hayata geçen Parallel Universe sergisi; “Yapay Zekâ Van Gogh Veri Boyama Deneyimi”, “Şiirsel Yapay Zekâ”, “Göbeklitepe Mimari Veri” ve “Osman Hamdi Bey Eserleri”ni kapsıyor.

Yaz boyu ziyaret edilebilecek

“Yapay Zekâ Van Gogh Veri Boyama Deneyimi”nde dünyanın en ünlü ressamlarından Van Gogh’un renkleri ve şekilleriyle hafızalara kazınan eserleri, yapay zekâ ile DasDas’ta hayat bulurken ziyaretçiler, usta ressamın eserlerinin içerisinde dolaşarak unutulmaz bir deneyim yaşıyor. “Şiirsel Yapay Zekâ Sergisi” ise ziyaretçilere bilim insanlarının makine öğrenimi ve yapay zekâ algoritmaları kullanarak ışık, fizik, uzay ve zaman hakkında yarattıkları bilincin şiirsel kırılımını deneyimleme fırsatı sunuyor.

Dünyanın en eski verileriyle oluşturulan ve birçok açıdan keşfedilmeye açık Göbeklitepe mimarisini yapay zekâ ve sanat anlayışıyla buluşturan “Göbekli Tepe Veri Sergisi”nde tarih öncesi insanların dini inancını yansıtan figürleri ziyaretçilere yeni bir bakış açısıyla sunuluyor. “Osman Hamdi Bey Eserleri”nde ise Osmanlı’nın en önemli ressamlarından Osman Hamdi Bey’in eserleri günümüz teknolojisiyle bir araya getiriliyor.

DasDas’ın Ataşehir Metropol İstanbul’daki sahnesinde yer alacak sergiyi Paribu kullanıcıları yüzde 10 indirimle ziyaret edebilecek. Sergi 15 Eylül’e kadar ziyarete açık olacak. 

Sergiyi Paribu indirimiyle ziyaret etmek için adımları takip etmeniz yeterli:

  • Mobilet’e üye olun ve giriş yapın.
  • Gitmek istediğiniz günü ve saati seçin.
  • Satın al’a tıklayın.
  • Bilet sayısını belirleyin.
  • Açılan sayfada “Paribu Kampanyası“na tıklayın.
  • DASDAS yazın ve 0850 303 60 00 numaralı telefona SMS gönderin.
  • Gelen kodu girin.
  • Bilginizi doğrulayın.
  • Ödemenizi gerçekleştirin.

Bağlantıya tıklayarak Parallel Universe Exhibition by Ouchhh’a bilet alabilirsiniz. 

Bu içerik en son 22 Mayıs 2024 tarihinde güncellenmiştir.

Paribu

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN