“Herkesin aklında Paribu” reklam filmleri yayında

Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu, “Herkesin aklında Paribu” kampanyasının yeni reklam filmlerini yayınladı.  

Kripto para dünyasına Paribu ile adım atan milyonlarca kişi olduğunu vurgulayan Paribu, iletişim çalışmalarını 4 yeni reklam filmiyle sürdürüyor.

Reklam filmlerinde kripto paralara dair farkındalığın artmasında büyük rolü olan Paribu’nun gündelik hayattaki etkisi gösteriliyor. 3,5 milyon kullanıcıya hizmet veren Paribu’nun artık kafelerde, kuaförlerde, arkadaş ortamlarında bile anıldığı reklam filmleriyle vurgulanıyor.

Reklam filmlerinde kullanıcıların gündelik hayatta sarf ettikleri kelimeleri dahi Paribu sinyal sesi gibi tonladıkları ve bu yolla birbirleriyle anlaştıkları görülüyor. Henüz Paribu’yla ve kripto parayla tanışmamış kişilerinse duruma karşı şaşkınlıkları esprili bir dille seyirciye yansıtılıyor. Reklam filmi, “Bu aralar herkesin aklında, dilinde, cebinde Paribu. Sen de geç kalma, Bitcoin dünyasına ilk adımını Paribu ile at” ifadesiyle son buluyor.

Kripto para sektöründeki liderliğini sürdüren Paribu’nun yeni kampanyası 12 Nisan’dan itibaren TV ve radyo kanallarında, gazetelerde, dijital mecralarda ve açıkhava ilan panolarında yer alacak.

Reklam filmlerini Paribu’nun YouTube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

Bu içerik en son 26 Ekim 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Paribu

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN