Paribu’dan yeni iletişim kampanyası: “Yarının dünyası bu. Paribu”

Türkiye’nin en yüksek hacimli dijital varlık işlem platformu Paribu, global standartları belirleyen hizmetlerindeki dinamikleri anlatan reklam filmlerini izleyicilerle buluşturdu.

Alışkanlıkların ve yöntemlerin büyük bir hızla değiştiği yeni dünyada merkeziyetsiz finansın avantajlarını kullanıcılarına sunan Paribu, yeni kampanyasının reklam filmlerini yayınladı.

Kullanıcıları kripto para piyasasına güvenle adım atması; hızlı, kolay ve güvenli işlemler yapması için “yarının dünyası”na davet eden platform, “Yarının dünyası bu. Paribu” mottosuyla çalışmalarına devam ediyor.

Dijital varlık yatırımlarının ve işlemlerinin güvenilir adresi Paribu, kampanya kapsamında yayımladığı manifestosunda, eski finansal enstrümanların bir bir değiştiğine ve yeni bir dünyanın şekillendiğine dikkat çekerek, “Geleceği beklemiyor, onu inşa edenlerden olmayı seçiyoruz” ifadesini kullanıyor.

Daima en pratik hizmeti kullanıcılarına sunan Paribu, reklam filmlerinde yarının dünyasını geleceği inşa etmek, güvenilir olmak, girişimcilik ruhunu kaybetmemek, insan odaklı olmak, doğaya ve yeni nesle karşı sorumluluk duymak gibi kavramlarla anlatıyor. Paribu’nun reklam filmlerini aşağıda izleyebilirsiniz.

Kampanya ile ilgili bilgi almak için www.paribu.com/yarinindunyasibu sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu içerik en son 26 Ekim 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Paribu

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN