Paribu yeni reklam filmlerini yayınladı: “Şehrin melodisi artık bu”

Türkiye’nin en yüksek hacimli kripto para işlem platformu Paribu, yeni reklam filmlerini yayınladı. Reklam filmlerinde Paribu’nun ve Paribu sinyal sesinin gündelik hayatın önemli bir parçası haline gelişi anlatılıyor.

Hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunan ve yaklaşık 5 milyon kullanıcısı bulunan Paribu’nun iki yeni reklam filmi gösterime girdi.

“Şehrin melodisi artık bu” çıkış noktası üzerinden hazırlanan reklam filmlerinde Paribu’nun ve sinyal sesinin artık ilan-ı aşkları, taraftar tezahüratlarını, hatta sokakta çalınan şarkıları dahi nasıl şekillendirdiği anlatılıyor.

Reklam filmlerinde Paribu sinyal sesinin artık hem insanların hem de şehrin dinamikleri arasına girdiği gösteriliyor.

Konuşmaların ve şehrin melodisinin değişiminin gösterildiği reklam filmleri, “Tüm bunların sebebi Paribu. Bu aralar herkesin aklında, dilinde, cebinde Paribu. Sen de Bitcoin dünyasına ilk adımını Paribu ile at” ifadesiyle son buluyor.

Paribu’nun kampanya kapsamında açık hava ilanlarında ve dijital mecralarda yayınlanacak kampanya görselinde ise bir rübik küp yer alıyor. Rübik küpte Bitcoin kelimesi ve Paribu amblemi yer alıyor. İlanlarda tıpkı rübik küp gibi zor ve karmaşık görünen kripto para işlemlerinin Paribu ile nasıl kolaylıkla çözüldüğüne işaret ediliyor.

Yüz binlerce kullanıcının kripto para dünyasına ilk adımını attığı Paribu’nun yeni kampanyası kapsamında yayınlanacak iki reklam filmi 20 Ekim 2021 itibariyle televizyonda, radyoda, gazetelerde, açık hava ilan panolarında ve dijital mecralarda yer bulacak.

KÜNYE

Reklamveren: Paribu
Reklamveren Yetkilisi: Paribu Pazarlama Departmanı
Reklam Ajansı: BüyükBalık
Yönetmen: Walky – Talky
Yapımevi: Octopus Film
PR Ajansı: Weber Shandwick Turkey

Bu içerik en son 26 Ekim 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Paribu

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN