Yeni versiyonumuzda da rehberimiz, kullanıcılarımız olacak

Paribu kullanıcılarıyla birlikte gelişti, yeni versiyonumuzda da kulağımız her zaman kullanıcılarımızda olmaya devam edecek.

Yasin Oral
Paribu CEO’su

Detaylı ve hassas bir çalışma sürecinin sonunda Paribu mobil uygulamasının ve web sitesinin yeni versiyonunu 31 Ekim’de kullanıcılarımıza sunduk.

Yeni versiyondaki hedeflerimizden biri, ileride gerçekleştirmeyi planladığımız geliştirmelere ve projelere elverişli bir altyapı kurmaktı. Bu hedefimize ulaştık. Şimdi sırada yeni projelerimizi kullanıcılarımızla buluşturmak var.

Yeni versiyonumuzdaki bir diğer hedefimiz, daha hızlı ve kolay bir işlem hizmeti sağlamaktı. Daha kullanışlı bir ara yüz, işlemlerin daha pratik şekilde yapılmasına olanak sağlayan yeni eşleşme motoru ve kullanımı daha da pratikleştiren yeni özellikler için gerekli tüm teknik altyapı yatırımlarını tamamladık.

Her radikal değişimde geliştirilmesi ve giderilmesi gereken noktalar mutlaka oluyor. Tüm hizmetlerimizde olduğu gibi yeni versiyonumuzla ilgili de bize ilettiğiniz görüş ve önerileri hızla inceliyor, titizlikle değerlendiriyor ve derhal hayata geçiriyoruz.

Kullanıcılarımızla sürekli etkileşim halinde olmak, kullanıcılarımızın memnuniyetini ve taleplerini özenle takip etmek bizim için daima kusursuz bir rehber oldu. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yarının dünyasının standartlarını kullanıcılarımızla birlikte oluşturmaya devam edeceğiz.

Sabrınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN