Paribu’dan “Arkasında yarın var” temalı yeni reklam kampanyası

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto varlık işlem platformu Paribu, yarının dünyasını inşa ederken sahiplendiği değerleri anlattığı yedi reklam filmini yayınladı.

“Arkasında yarın var” sloganıyla gücünü gelecekten aldığını anlatan Paribu, kurulduğu günden bu yana geleceği şekillendirme hedefiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Farklı teknolojik ürün ve servisler üretmekle kalmayıp kültür, sanat, spor, çevre gibi konularda da sorumluluk alıyor.

Paribu, bugün olduğu gibi yarının dünyasında da korunmasını hedeflediği değerleri son reklam kampanyasında anlatıyor. 6 milyona yaklaşan kullanıcısını merkezine alan Paribu, bu kampanya ile markanın geleceğe odaklanan manifestosunu bir kez daha vurgulayarak yarına giden yolda hangi değerleri desteklediğinin altını çiziyor. 

Kampanya filmlerinde, Paribu’nun manifestosunda da değindiği yardımlaşma, umut, merak, harekete geçme, birlik olma, doğruluk ve adanmışlık kavramları anlatılıyor.

Paribu’nun yeni reklam kampanyası bugün itibarıyla televizyonlarda, radyolarda, gazetelerde, açık hava ilan panolarında ve dijital mecralarda yer bulmaya başladı. 

“Arkasında yarın var” kampanyası için hazırlanan yedi reklam filmini aşağıda izleyebilirsiniz. 

 

Bu içerik en son 26 Ekim 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Paribu

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN