Paribu Reads’in Alex Tapscott imzalı yeni kitabı okuyucuyla buluşuyor

Paribu’nun doğru bilginin kaynağı olma hedefiyle teknoloji ekosistemine yönelik kapsamlı içerikleri dilimize kazandıran Paribu Reads’in katkılarıyla Alex Tapscott’ın son kitabı “İnternetin Bir Sonraki Ekonomik ve Kültürel Sınırının Haritasını Çıkarmak Web3” şimdi raflarda.

 Alex Tapscott, bu kitabında web3’ün bize kazandırdığı sahiplik kavramıyla birlikte web3’ü finanstan oyuna, varlıklardan mülkiyete kadar çeşitli pencerelerden somut örnekler vererek açıklıyor. Yazarın bu teknoloji için ve bu teknolojiyle birlikte çalışması da konuyu son derece açık bir şekilde ele almasına sağlarken kolay bir okuma deneyimi de sunuyor.

Paribu Reads edisyonunda beş kitap yer alıyor

Paribu Reads ile doğru bilginin kaynağı olmayı hedefleyen Paribu, bugüne dek beş farklı kitabın dilimize kazandırılmasına öncülük etti. 

Bitcoin ve blokzincir hakkındaki temel bilgilerin kaynağı niteliğindeki Anthony Lewis imzalı “Bitcoin ve Blokzincirin Temelleri”, kapsamlı bilgileri yalın ve anlaşılır bir dille okuyucuya aktaran Turan Sert’in “Sorularla DeFi” kitabı, blokzincir teknolojisinin çok yönlülüğünü ve farklı alanlarda nasıl konumlandırılabileceğini örneklerle anlatan Alex Tapscott ve Don Tapscott’ın kaleme aldığı “Blokzincir Devrimi” ve son olarak geçtiğimiz sene Alex Tapscott’ın alanında uzman isimlerin kaleme aldığı yazıları derlediği “Dijital Varlık Devrimi” kitapları yayınlandı. 

Şimdi de Alex Tapscott’ın son kitabı “İnternetin Bir Sonraki Ekonomik ve Kültürel Sınırının Haritasını Çıkarmak Web3” raflarda. Basılı kitapların yanı sıra, geçtiğimiz yıl Turan Sert’in yalın diliyle DeFi kavramını ele aldığı “Sorularla DeFi” kitabının sesli versiyonu da Paribu Reads ile yayınladı. 

Paribu Reads, finans, yeni nesil teknolojiler başta olmak üzere sektöre dair pek çok önemli kaynağı dilimize kazandırmaya devam edecek. 

 

 


Bu içerik en son 22 Ocak 2024 tarihinde güncellenmiştir.

Paribu

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN