Paribu kullanıcılarına özel Atatürk filmi gösterimi


Güncelleme: “Paribu Kullanıcılarına Özel Atatürk Filmi Gösterimi” kampanyası sona erdi.

Paribu kullanıcılarına özel Atatürk filmi gösterimi için Paribu’nun Instagram veya Twitter hesaplarından paylaşılan adımları (@paribucom’u takip etmek, bir arkadaşını etiketleyerek, soruyu yorumlarda yanıtlamak) tamamladıktan sonra aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Bu adımları tamamlamadan doldurulan formlar geçersiz sayılacaktır.

Kampanya Detayları ve Koşullar

 1. Paribu kullanıcıları, Paribu’nun sosyal medya hesapları üzerinden 3 Kasım 2023 09:00 ile 7 Kasım 2023 saat 23:59 tarihleri arasında kampanyaya katılabilir.
 2. Kampanyadan kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayan Paribu kullanıcıları yararlanabilir.
 3. Kampanya kapsamında 10-11 Kasım 2023 tarihlerinde Paribu Cineverse Kanyon ve Paribu Cineverse Akasya’da yapılacak gösterimlerden biri için çift kişilik davetiye ve orta boy mısır menü hediyesi (mısır ve kola) verilmektedir. Kazanılan hakkın başka bir salonda veya başka bir film için kullanılması teklif edilemez. 4 seansın detayları aşağıdaki gibidir:Paribu Cineverse Kanyon 
  10 Kasım (10 çift davetiye)
  11 Kasım (10 çift davetiye)Paribu Cineverse Akasya
  10 Kasım (10 çift davetiye)
  11 Kasım (10 çift davetiye)

  Tüm gösterimler akşam seanslarında gerçekleşecektir. Seans saatleri 8 Kasım’da açıklanacaktır.

 4. Kampanya kapsamında kazanılan davetiye başkasına satılamaz, paraya çevrilemez, devredilemez. Salon girişinde kimlik teyidi gerçekleştirilecektir.
 5. Kampanya kapsamında çekiliş ile 40 Paribu kullanıcısına çift kişilik davetiye verilecektir. Kullanıcılar ve davetlileri olmak üzere, toplam 80 kişi gösterimlere katılabilecektir.
 6. Çekiliş, Simpliers vb. uygulamalar üzerinden gerçekleşecektir. 40 asil ve 20 yedek olarak belirlenecek çekiliş sonucunda kazanan kişilerle 8 Ağustos 12:00 – 9 Kasım 23:59 saatleri arasında sosyal medya üzerinden direkt mesaj, e-posta ya da telefon ile iletişime geçilecektir.
 7. Çift kişilik davetiye kazanan kullanıcıların davetlilerinin Paribu kullanıcısı olma şartı bulunmamaktadır.
 8. Gösterim günü ya da gösterim gününden 1 ya da 2 gün önce davetiyeler ve ücretsiz orta boy mısır menü kodları SMS yolu ile teslim edilecektir. Orta boy mısır menü kodu 17.10.2024 tarihine kadar geçerlidir. Bu kod, Paribu Cineverse’ün tüm lokasyonlarındaki büfelerden orta boy mısır menü alımında kullanılacaktır.
 9. Form üzerinden yapılan lokasyon seçimleri kesinlik teşkil etmemektedir. Çekilişe katılan tüm kullanıcıların özel gösterime katılmak istediği lokasyon tercihi ve salonlarda Paribu kullanıcılarına ayrılan koltuk kapasitesi göz önünde bulundurularak belirlenecektir.
 10. Kampanyadan sadece gerçek kişi olan PARİBU kullanıcıları faydalanabilir, tüzel kişiler faydalanamaz.
 11. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 12. Kampanya kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta PARİBU’nun tüm kayıtları esas alınacaktır.
 13. Katılımcıların kampanya koşullarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirmesi, katılımcıların beyanları çerçevesinde, münhasıran tarafından yapılacaktır.
 14. PARİBU, kampanya süresini ve tüm şartlarını önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirebilir ya da kampanyayı, kampanya başlamış olsa dahi iptal edebilir. Bu değişiklik ya da iptal, kampanyaya katılan kullanıcılara kazanılmış hak teşkil etmez.
 15. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların herhangi bir sebeple yaşayacakları aksaklıklardan PARİBU mesul olmayacaktır ve bu aksaklık sebebiyle kullanıcı lehine kazanılmış hak doğmayacaktır.

Yukarıda yer alan tüm koşullar, kampanyaya katılan tüm kullanıcılar için geçerli ve bağlayıcıdır. Oluşabilecek herhangi bir değişikliği takip etme yükümlülüğü kullanıcılarda olup PARİBU ‘nun kullanıcıları olası değişiklikler hakkında bilgilendirme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle kullanıcılar, güncel koşul ve kuralları kendileri takip etmekle yükümlüdürler.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN