Paribu kullanıcılarına özel Atatürk filmi gösterimi


Güncelleme: “Paribu Kullanıcılarına Özel Atatürk Filmi Gösterimi” kampanyası sona erdi.

Paribu kullanıcılarına özel Atatürk filmi gösterimi için Paribu’nun Instagram veya Twitter hesaplarından paylaşılan adımları (@paribucom’u takip etmek, bir arkadaşını etiketleyerek, soruyu yorumlarda yanıtlamak) tamamladıktan sonra aşağıdaki formu doldurmanız gerekmektedir. Bu adımları tamamlamadan doldurulan formlar geçersiz sayılacaktır.

Kampanya Detayları ve Koşullar

 1. Paribu kullanıcıları, Paribu’nun sosyal medya hesapları üzerinden 18 Ocak 2024 09:00 ile 23 Ocak 2024 saat 23:59 tarihleri arasında kampanyaya katılabilir.
 2. Kampanyadan kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayan Paribu kullanıcıları yararlanabilir.
 3. Kampanya kapsamında 26 Ocak Cuma 20:00 ‘da Paribu Cineverse Kanyon Salon 5 ‘te yapılacak Atatürk II filmi gösterimi için bir çift kişilik davetiye ve bir çift orta boy mısır menü hediyesi (mısır ve kola) verilmektedir. Kazanılan hakkın başka bir salonda veya başka bir film için kullanılması teklif edilemez.
  Seansın detayları aşağıdaki gibidir:Paribu Cineverse Kanyon  
  Salon 5
  26 Ocak Cuma
  20:00
 4. Kampanya kapsamında kazanılan davetiye başkasına satılamaz, paraya çevrilemez, devredilemez. Salon girişinde kimlik teyidi gerçekleştirilecektir.
 5. Kampanya kapsamında çekiliş ile 150 Paribu kullanıcısına çift kişilik davetiye ve 1 çift orta boy mısır menü (mısır ve kola) verilecektir. Kullanıcılar ve davetlileri olmak üzere, toplam 300 kişi gösterime katılabilecektir.
 6. Çekiliş, Simpliers vb. uygulamalar üzerinden gerçekleşecektir. 150 asil ve 50 yedek olarak belirlenecek çekiliş sonucunda kazanan kişilerle 25 Ocak 12:00 – 23:59 saatleri arasında sosyal medya üzerinden direkt mesaj, e-posta ya da telefon ile iletişime geçilecektir.
 7. Çift kişilik davetiye kazanan kullanıcıların davetlilerinin Paribu kullanıcısı olma şartı bulunmamaktadır.
 8. Gösterim günü 16.00 itibarıyla salonların fuaye alanında kurulan karşılama bankosundaki görevliler tarafından davetiyeler teslim edilecektir. Koltuk numarası önceden belirlenmemektedir. Davetlilerin ve kazananların salona geliş saati koltuk seçiminde belirleyici olacaktır. Alınan davetiyeler, sinema salonuna girişte ve büfeden orta boy mısır menü alımında kullanılacaktır. Gösterim saatinin 20:00’dan sonraya sarkmaması adına sinema fuaye alanına erkenden gelip koltuk numaranızı almanızı öneririz. Davetiyeler sadece o gün için geçerlidir. Başka bir gün kullanılamaz.
 9. Kampanyadan sadece gerçek kişi olan PARİBU kullanıcıları faydalanabilir, tüzel kişiler faydalanamaz.
 10. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 11. Kampanya kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta PARİBU’nun tüm kayıtları esas alınacaktır.
 12. Katılımcıların kampanya koşullarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirmesi, katılımcıların beyanları çerçevesinde, münhasıran tarafından yapılacaktır.
 13. PARİBU, kampanya süresini ve tüm şartlarını önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirebilir ya da kampanyayı, kampanya başlamış olsa dahi iptal edebilir. Bu değişiklik ya da iptal, kampanyaya katılan kullanıcılara kazanılmış hak teşkil etmez.
 14. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların herhangi bir sebeple yaşayacakları aksaklıklardan PARİBU mesul olmayacaktır ve bu aksaklık sebebiyle kullanıcı lehine kazanılmış hak doğmayacaktır.

Yukarıda yer alan tüm koşullar, kampanyaya katılan tüm kullanıcılar için geçerli ve bağlayıcıdır. Oluşabilecek herhangi bir değişikliği takip etme yükümlülüğü kullanıcılarda olup PARİBU ‘nun kullanıcıları olası değişiklikler hakkında bilgilendirme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle kullanıcılar, güncel koşul ve kuralları kendileri takip etmekle yükümlüdürler.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN