Team Paribu Seninle projesi Mardin’deki çocuklara ulaştı

Team Paribu ve İhtiyaç Haritası iş birliğinde yürütülen “Team Paribu Seninle” projesi kapsamında spor ekipmanlarına erişimi olmayan çocuklara ulaşmaya devam ediyor. 

Proje kapsamında Paribu Kurucu ve CEO’su Yasin Oral, İhtiyaç Haritası Yönetim Kurulu Üyesi Esra Arslan, Team Paribu sporcularından millî eskrimci Deniz Selin Ünlüdağ, millî yüzücü Nida Eliz Üstündağ ve millî atlet Ersu Şaşma’nın katılımıyla Mardin’in Kızıltepe ilçesinde yer alan Şahkulubey ve Damlalı ilkokulları ziyaret edildi. Etkinlikte Socrates Dergi Genel Yayın Yönetmeni Caner Eler ve eski Olimpik millî yüzücü olan eşi Gülşah Eler de ekibe eşlik etti. 

Etkinlikte DasDas Çocuk’un kurucularından Alper Baytekin’in moderatörlüğünde Yasin Oral, Esra Arslan ve Team Paribu sporcuları açılış konuşması gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından Team Paribu sporcularıyla spor yapma imkanı bulan öğrenciler ayrıca, Alper Baytekin’in kendilerine özel hazırladığı tiyatro oyununu da izledi.

“Çocukları, sporla buluşturmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” 

Paribu Kurucu ve CEO’su Yasin Oral etkinliğin açılış konuşmasında şu sözleri dile getirdi: “Paribu olarak yarını oluşturmanın teknoloji ve sanatla birlikte sporla mümkün olacağına inanıyoruz. Team Paribu çatısı altında İhtiyaç Haritası ile birlikte yürüttüğümüz Team Paribu Seninle projesi kapsamında çocuk ve gençlerin sporla arasındaki engelleri kaldırmayı hedefledik. Yarının sporcularının yetişmesine katkı sağlamak amacıyla çocukları, sporla buluşturmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Açılış konuşmasında projenin amacına değinen Esra Arslan ise, “Elimizden geldiğince sizlerle bir arada olmaya da çalışıyoruz” diyerek iki yıldır yürütülen Team Paribu Seninle projesinin içinde olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. 

 

Bu içerik en son 18 Ekim 2023 tarihinde güncellenmiştir.

Paribu

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN