Paribu’dan halving hediyesi

Güncelleme: Kampanyamız sona ermiştir. 4. halving’i 4 Bitcoin hediyesiyle karşıladık. Yoğun ilginize teşekkür ederiz. Gelecek kampanyalar için takipte kalın.

Kampanya detayları ve koşullar

 1. Kampanya, 19 Nisan 2024 saat 00.00 ile 19 Nisan 2024 saat 23.59 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
 2. Kampanyadan birinci maddede belirtilen tarih ve saat aralığında PARİBU mobil uygulaması üzerinden kimlik doğrulama adımını tamamlayarak PARİBU kullanıcısı olan herkes faydalanabilir.
 3. Kampanyaya katılmak için tamamlanması gereken adımlar PARİBU mobil uygulaması üzerinden yapılmalıdır. Aksi takdirde kampanyadan faydalanılamayacaktır.
 4. Kampanya kapsamında, kimlik doğrulama adımını tamamlayan kullanıcıların hesabına, kimlik doğrulama adımının tamamlandığı anda PARİBU platformundaki fiyatı üzerinden 1.000 TL değerinde BTC yansıtılacaktır.
 5. Kampanya tarihinden önce hesap oluşturan ve kimlik doğrulama adımını 19 Nisan’da gerçekleştiren kullanıcılar da kampanyadan faydalanabilir.
 6. Kampanyadan faydalanan kullanıcı, hesabına Türk Lirası yatırma işlemi yapana kadar TL ve kripto para çekim işlemi gerçekleştiremez.
 7. Yansıtılacak BTC’nin eşleşme değeri doğrulama anına göre değişiklik gösterebilmekte olup, söz konusu değişikliklerden PARİBU mesul değildir.
 8. Kampanyadan sadece gerçek kişiler faydalanabilir, tüzel kişiler faydalanamaz.
 9. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 10. Kampanya kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta PARİBU’nun tüm kayıtları esas alınacaktır.
 11. Katılımcıların kampanya koşullarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirmesi, katılımcıların beyanları çerçevesinde, münhasıran PARİBU tarafından yapılacaktır.
 12. PARİBU, kampanya süresini ve tüm şartlarını önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirebilir ya da kampanyayı, kampanya başlamış olsa dahi iptal edebilir. Bu değişiklik ya da iptal Duyurular sayfası üzerinden ilan edilir. Bu değişiklik ya da iptal, kampanyaya katılan kullanıcılara kazanılmış hak teşkil etmez.
 13. PARİBU, kampanyaya katılımda kötü niyetli ya da hileli teşebbüslerde bulunulduğunu tespit ettiği anda bu girişimlerde bulunan üyeleri kampanya kapsamından tek taraflı olarak çıkarma ve yansıtılan BTC’yi iptal ile iade talebi haklarına sahiptir. Bu tarz teşebbüslerde bulunan kullanıcıların hesaplarının kısıtlanması PARİBU’nun tek taraflı olarak yetkisindedir.
 14. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların yaşayacakları teknik aksaklıklar dahil olmak üzere herhangi bir aksaklıktan PARİBU mesul olmayacaktır ve bu aksaklık sebebiyle kullanıcı lehine kazanılmış hak doğmayacaktır.

Bu içerik en son 19 Nisan 2024 tarihinde güncellenmiştir.

Paribu

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN