Paribu Pizza Günü başladı

Bitcoin tarihindeki ilk alışverişi Paribu Pizza Günü ile kutluyoruz.

20-22 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek Papa John’s büyük boy pizza kampanyasından faydalanmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

 • Paribu hesabınızda Bitcoin olmalıdır.
 • Paribu uygulaması veya web sitesi üzerinden sizin için tanımlanan promosyon kodunu almanız gerekmektedir.

Papa John’s web sitesinden sipariş vermek için: Üye girişi yapın, “Paribu Pizza Kampanyası”nı seçip ürünü sepetinize ekleyin. Paribu üzerinden verilen promosyon kodunu ilgili alana girin ve siparişinizi tamamlayın.

Şubeden “Gel-Al” siparişler için: Restoran yetkilisine promosyon kodunu iletin ve siparişinizi tamamlayın.

Katılım koşulları

 1. 20.05.2022 saat 00:01 ile 22.05.2022 saat 23:59 tarihleri arasında, Paribu hesabında Bitcoin’i olan kullanıcılar kampanyadan yararlanabilir.
 2. Kampanya yalnızca 1 adet ince kenarlı büyük boy Pepperoni pizza siparişinde geçerlidir. Farklı menü ve ürünler, kampanyaya dahil değildir.
 3. Stoklarla sınırlı olan pizzalar, kodu ilk alan 100.000 (yüz bin) kişiye verilecektir.
 4. Kampanya Papa John’s web sitesi ve tüm Papa John’s şubelerinin “Gel-Al” servislerinde geçerlidir. Diğer platformlardan verilen siparişler, kampanya kapsamında değildir.
 5. Kampanyadan mevcut Paribu üyeleri ve kimlik doğrulama işlemlerini tamamlayan yeni üyeler yararlanabilir.
 6. Kampanya kodları sadece 20-21-22 Mayıs tarihleri arasında alınabilir ve 20.05.2022 saat 00:01 ile 25.05.2022 saat 23:59 tarihleri arasında kullanılabilir.
 7. Kampanya kodları tek kullanımlıktır ve 1 kişi en fazla 1 kampanya kodu kullanma hakkına sahiptir.
 8. Kampanya kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 9. Kampanyadan sadece gerçek kişi olan PARİBU kullanıcıları faydalanabilir, tüzel kişiler faydalanamaz.
 10. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 11. Kampanya kapsamında çıkabilecek her türlü uyuşmazlıkta PARİBU’nun tüm kayıtları esas alınacaktır.
 12. Katılımcıların kampanya koşullarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirmesi, katılımcıların beyanları çerçevesinde, münhasıran PARİBU tarafından yapılacaktır.
 13. PARİBU, kampanya süresini ve tüm şartlarını önceden haber vermeksizin tek taraflı olarak değiştirebilir ya da kampanyayı, kampanya başlamış olsa dahi iptal edebilir. Bu değişiklik ya da iptal Duyurular sayfası üzerinden ilan edilir. Bu değişiklik ya da iptal, kampanyaya katılan kullanıcılara kazanılmış hak teşkil etmez.
 14. Kampanyaya katılmak isteyen kullanıcıların herhangi bir sebeple yaşayacakları aksaklıklardan PARİBU mesul olmayacaktır ve bu aksaklık sebebiyle kullanıcı lehine kazanılmış hak doğmayacaktır.

Yukarıda yer alan tüm koşullar, her bir kullanıcı için aynı ve bağlayıcıdır.  Oluşabilecek herhangi bir değişikliği takip etme yükümlülüğü kullanıcılarda olup, PARİBU’nun kullanıcıları olası değişiklikler hakkında bilgilendirme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle kullanıcılar, güncel koşul ve kuralları kendileri takip etmekle yükümlüdürler.

 

Bu içerik en son 26 Ekim 2022 tarihinde güncellenmiştir.

Paribu

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN