Paribu Harbiye Açıkhava Konserleri başlıyor

Paribu, kültür sanat alanındaki iş birliklerine bir yenisini ekledi. Organizasyonunu Atlantis Yapım’ın gerçekleştirdiği Harbiye Açıkhava Konserleri’nin isim sponsorluğunu Paribu üstlendi. 

Her yıl müziğin en popüler isimlerinin seyirciyle buluştuğu Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu, bu sene Paribu sponsorluğunda Paribu Harbiye Açıkhava Konserleri’ne ev sahipliği yapacak. 

Atlantis Yapım organizasyonuyla gerçekleşecek konser serisi 19 Haziran’da başlayacak; yaz ve sonbahar dönemi boyunca sürecek. 

Paribu Harbiye Açıkhava Konserleri 19-20 Haziran akşamı saat 21.00’de gerçekleşecek Kenan Doğulu konseriyle başlıyor. Ardından 26 Haziran’da Bülent Ortaçgil, “Kadın Sesi Değmiş Şarkılar” projesi ile sahnede olacak. Bülent Ortaçgil’in konseri; Zuhal Olcay, Ceylan Ertem, Jehan Barbur, Melike Şahin ve Sena Şener’i de aynı sahnede buluşturacak. Emir Can İğrek ise 27 Haziran akşamı 2. kez Harbiye Açıkhava’da konser veriyor. 

Bu yaz Paribu Harbiye Açıkhava Konserleri’nde en çok sahne alacak isimlerden biri Mabel Matiz. Toplamda 8 konser gerçekleştirecek sanatçı, ilk olarak 28 ve 29 Haziran’da Açıkhava’da olacak. 

30 Haziran akşamı ise Paribu Harbiye Açıkhava Konserleri kapsamında Şevval Sam’ın 30. sanat yılı konseri gerçekleşecek. Sam, sanat hayatındaki 30. yılını sahnede hayranları ile birlikte kutlayacak. Zeynep Bastık ise 1 Temmuz’da Açıkhava’da izleyici ile buluşacak. 

Paribu Harbiye Açıkhava Konserleri biletleri Biletix ve Bubilet’te satışta. Gelecek konserleri Paribu sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz. 

Bu içerik en son 7 Haziran 2024 tarihinde güncellenmiştir.

Paribu

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu.

 

MOBİL UYGULAMAMIZI İNDİRİN