Etkinlik Detayları;

TÜSİAD

iş birliğiyle,

Paribu Hub'ın destekçileri arasında bulunduğu TÜSİAD Bu Gençlikte İş Var programı başlıyor. 3 ay sürecek olan bu programda; gençlere ve erken aşama girişimcilere farkındalık, iş fikri, şirketleşme ve büyüme aşamalarına özel olarak kurgulanmış eğitim, mentorluk ve iş dünyası ile etkileşim desteği sağlayan kapsamlı bir girişimcilik programı gerçekleşecek. 

Online

TÜSİAD Bu Gençlikte İş Var Programı Başlıyor!

TÜSİAD Bu Gençlikte İş Var Eğitim Programı - Paribu Hub

Genel Bilgiler

Paribu Hub'ın destekçileri arasında bulunduğu,TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! gençleri girişimcilik yolculuklarının her aşamasında desteklemek amacıyla; gençlere ve erken aşama girişimcilere farkındalık, iş fikri, şirketleşme ve büyüme aşamalarına özel olarak kurgulanmış eğitim, mentorluk ve iş dünyası ile etkileşim desteği sağlayan kapsamlı bir girişimcilik programıdır.

Etkinlik Programı

Paribu Hub'ın destekçileri arasında bulunduğu,TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! gençleri girişimcilik yolculuklarının her aşamasında desteklemek amacıyla; gençlere ve erken aşama girişimcilere farkındalık, iş fikri, şirketleşme ve büyüme aşamalarına özel olarak kurgulanmış eğitim, mentorluk ve iş dünyası ile etkileşim desteği sağlayan kapsamlı bir girişimcilik programıdır.

TÜSİAD Bu Gençlikte İş Var Eğitim Programı - Paribu Hub

Paribu Hub'ın destekçileri arasında bulunduğu, TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! gençlere ve erken aşama girişimcilere farkındalık, iş fikri, şirketleşme ve büyüme aşamalarına özel olarak kurgulanmış eğitim, mentorluk ve iş dünyası ile etkileşim desteği sağlayan kapsamlı bir girişimcilik programıdır.

Paribu Hub gelişmelerinden siz de haberdar olun, yarının dünyasına adımınızı atın.