Kadir Has Üniversitesi ‘’Kripto Paralara Giriş” Dersi

Yasin Oral Kadir Has Üniversitesi ‘’ Kripto Paralara Giriş’’ dersinin konuğu oldu. İsmail Hakkı Polat ve Tansel Kaya’nın modere ettiği derste Yasin Oral kripto para ekosistemi ve piyasaları konularındaki soruları yanıtlandı.

Marmara Üniversitesi “Finance Dynamics 2020”

Yasin Oral Marmara Üniversitesi İşletme Kulübü organizasyonu olan ‘’Finance Dynamics 2020’’ etkinliğine konuk oldu. Youtube üzerinden 200 katılımcı ile gerçekleşen etkinlikte Yasin Oral Kripto Paralar ve Fintech konu başlıkları ile ilgili soruları yanıtladı.

Sakarya Üniversitesi “FIG LIVE Girişimcilik Zirvesi”

Yasin Oral Sakarya Üniversitesi Fikir ile Gelecek öğrenci topluluğunun düzenlediği ‘’FIG LIVE Girişim Zirvesi’’ etkinliğine konuk oldu. Yasin Oral girişimler ve kripto paralar ile konularda öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Yıldız Teknik Üniversitesi ”BemDays 2021”

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Teknolojileri Kulübü’nün düzenlediği BemDays etkinliğinde Paribu sponsorluğu ile “Blokzincir ve Kripto Paralar” paneli düzenlendi. Paribu Danışma Kurulu Üyesi Cemil Şinasi Türün ve Fizik Mühendisi Devrim Danyal gibi alanında uzman isimler ile öğrenciler bir araya gelerek...

Blockchain Startup Challenge

Paribu Hub ile Londra ve İstanbul merkezli gelecek vadeden girişimleri şirketlerle buluşturan girişim hızlandırıcı kurumsal inovasyon ortağı olan Hackquarters’ın düzenlediği “Blockchain Startup Challenge”da blokzincir tabanlı yazılım çözümleri yarışacak. 100’ün üzerinde başvuru yapılan, global ve yerli...